Rozpočet naší Mateřské školy není příliš velký, proto vítáme jakoukoliv materiální pomoc od rodičů a příznivců školy, která pomůže zlepšit podmínky pro výchovu dětí. K rozhovoru o využití Vašich příspěvků je připravena ředitelka školy.

Děkujeme sponzorům, kteří již pomohli.

Rodičům děkujeme za všechny sponzorské dary, díky kterým máme novou dlažbu v šatně, chodbě a umývárně, nový plynový kotel, nový didaktický materiál, v blízké době budeme mít nový koberec v celé herně. Děkujeme Bromovým, Loučkovým, Kokrdovým a všem, kteří přispěli na vycházkovou housenku. Každý sponzorský dar nám v práci s dětmi velmi pomůže, chceme pro naše děti co nejpříjemnější a nejpodnětnější  prostředí. Děkujeme také Obecnímu úřadu Mezouň za vstřícný přístup při řešení všech záležitostí školky a zajišťování bezproblémového provozu naší mateřské školy.Děkujeme všem rodičům kteří se postarali o dárky pod vánoční stromeček.