Halloweenský týden

23.10.2023 06:45

Hůůůůůů, pojďte se s námi bát (ale jen docela malinko). Po pečlivých dýňových a strašidelných přípravách nadešel dětmi tak očekáváný – Halloweenský týden, 23.10.-27.10.2023.

Celá mateřská škola se proměnila ve strašidelný dům se spoustou tajemných zákoutí, ve kterých na strašidla číhali netopýři, šklebící se dýně, čarodějnice, pavouci a kdo ví, co ještě. Nebo že by to byly jen převlečené děti a jejich paní učitelky? Naštěstí ano! Vždyť halloweenský den je tu hlavně pro radost!

A tak jsme hráli všelijaké strašidelně legrační hry, ochutnali jsme napečené halloweenské cukroví i pavoučí bonbóny.

A to všechno jsme stihli během jednoho veselého týdne.

A aby to našim blízkým nebylo líto, máme pro ně připravené Halloweenské dílničky dne 8.11.2023 od 15:30hod.

Děkujeme všem dětem za statečnost.